замовити

  показати номер

 Україна, м. Вінниця

Izi Bro

X2 DOUBLE U0

Звукознімач для укулеле з ефектами хорус, ділей та ревер

детальніше

Ласкаво просимо в izi bro!

izi bro - магазин музичних аксесуарів. 
Ви без проблем зможете придбати звукознімач для укулеле x2 double uo.

4599 грн.

замовити

Переваги

Наявність

Товар знаходиться на нашому складі! Вам не потрібно буде довго чекати і переживати.

Акумулятор

Разом з вашим пристроєм поставляється і акумулятор!

Якість

Усі звукознімачі укулеле пройшли перевірку на цілісність та відтестовано.

Кращий вибір для Вас!

Звукознімач для укулеле X2 double U0 - відмінний аксесуар, який допоможе підкреслити Вашу індивідуальність

замовити

Відгуки

Трохи фактів про X2 DOUBLE U0

98%

позитивних відгуків

200 г

легка вага пристрою

3

основних ефекти

поширені запитання (faq)

Знайдіть відповіді на найбільш поширені питання!

Яка актуальна ціна x2 double uo (U0) і наявність на складі?

Актуальна ціна на звукознімач x2 double u0 у 2024 році - 4599 грн Товар - у наявності.

Які способи доставки надає izi bro?

- самовивезення по місту Вінниця;
- купити x2 double U0 в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові ви можете з доставкою по Україні службою Нова Пошта або іншими.

Які способи оплати надає izi bro?

- оплата на карту;
- готівкою;
- накладеним платежем;
- банківським переводом.

Як повернути x2 double go?

Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний. Для повернення товару, купленого у izi bro, вам необхідно зв'язатися із нами зручним для Вас способом та вказати, що хочете повернути товар, вказавши об'єктивну причину повернення. Усі заявки на повернення товару розглядаються протягом 7 днів із моменту надходження товару на склад.

Звукознімач для укулеле x2 double u0 (uo). Опис, характеристики, переваги

Короткий опис: завдяки вбудованій системі ефектів через звукознімач можна тимчасово встановити її на укулеле або зробити постійну установку. Є вибір: або встановити роз'єм для торцевого штифта, або приєднати роз'єм до кнопки на ремінці, що існує, - це здорово, що є такий вибір. Коли ви відключені від мережі, завдяки актуатору ви почуєте ефекти реверберації, хоруса та ділея (затримки) із звукового отвору вашої укулеле. Коли ваш інструмент підключений до підсилювача, у вас є магнітний звукознімач, конденсаторний мікрофон, підсилювач та система ефектів, які готові до живого виконання. Відмінний спосіб отримати додаткове натхнення у момент творчого процесу!

Установка звукознімачів на укулеле

Єдиними недоліками цих систем є вартість та складність, хоча установка, як і раніше, відносно проста. Розташування внутрішнього мікрофона може бути неприємною справою, але десь близько до місця, де гриф зустрічається із резонаторним отвором, має працювати добре. Це разова робота. Тому як тільки ви знайшли золоту середину, ви готові до роботи.

Установка звукознімача на укулеле дозволяє посилити гру, не сідаючи перед мікрофоном. Взагалі кажучи, є три варіанти вибору звукознімачів на укулеле: датчик під порожком (який ви знайдете вбудованим у більшість електроакустичних акустичних систем середньої цінової категорії), перетворювач із бриджевою пластиною та звукознімач із резонаторним отвором.

Доступні версії як із синглами, так і з хамбакерами. Як і слід було очікувати, перші звучать блискуче, чисто й схоже на дзвіночок, але із потенціалом шуму. Останні звучать тепліше, рівніше, мають високу віддачу та позбавлені схильності до гулу.

Установка складніша, ніж для звукознімача під сідлом, тому що ви працюватимете всередині корпусу вашої укулеле, але це не вимагає нічого, що могло б засмутити майстра. Оскільки вони чутливі до вібрації, ці перетворювачі необхідно прикріпити якомога щільніше до пластини моста, що досягається за допомогою суперклею. Майте на увазі, що це робить їх видалення менш простим, але не неможливим.

Основні властивості звукознімач для укулеле X2 double U0 (UO)

X2 double U0 - новий активний звукознімач для укулеле із вбудованими ефектами. Ви можете використовувати його як пікап плагін без ефектів. Або додайте реверберацію, затримку та хорус за допомогою вбудованих елементів керування. І ви можете реалізувати ці ефекти навіть без підключення до мережі! Окрім того, ви можете зарядити акумулятор за допомогою micro USB, що додається! Але ми сподіваємося, що ви звернетеся до професіонала для встановлення, якщо ви не знайомі із цим видом робіт. Це звукознімач для будь-якої укулеле (за умови, що вона має нормальний звуковий отвір), а акустичні характеристики або електричні ефекти принесуть масу задоволення!

Ви також можете додати цей звукознімач із установкою у опціях, поки замовлятимете укулеле. Ми робимо низку речей, щоб посилити довгострокову стабільність цього звукознімача при встановленні й це займає у нас трохи більше часу, ніж у більшості звукознімачів. Але цей звукознімач приголомшливий, навіть без підключення до мережі. І ми думаємо, він вам сподобається!

Як і зовнішні мікрофони, вони звучать більш автентично, мило, проникливо та менш різко, ніж п'єзоперетворювачі. Щоб отримати вигоду із кращого з обох світів, високоякісні рішення включатимуть п'єзоперетворювач - пластину під сідлом або бриджем - та внутрішній мікрофон разом зі складним підсилювачем. Повзунки еквалайзера та регулятор змішування дозволяють знайти потрібний тон.

Переваги звукознімача - магія ефектів студійної якості у реальному часі, кабель не потрібний. Нова система ефектів вразить вас. Уявіть, що ви граєте на укулеле у своїй вітальні, у автобусі або на пляжі та отримуєте звук студійної якості із пост-ефектами, такими як реверберація, дилей та хорус, без підсилювача, звукової системи чи зовнішніх ефектів. Із звукознімачем це те, що ви отримуєте. Звучить дуже добре, щоб бути правдою?

Підсилювачі іноді можуть допомогти із невідповідністю імпедансу, що є ще однією потенційною причиною зворотного зв'язку. П'єзоперетворювачі мають досить високий імпеданс, тоді як пульти мікшера мають відносно низький імпеданс. Деякі підсилювачі можуть працювати із високим імпедансом на вході, водночас відповідаючи низькому імпедансу на виході. Це може бути особливо корисним, тому що високий опір посилює низькі частоти, що може викликати проблеми із гулкістю і, як ви вже здогадалися, зворотним зв'язком.

Порівняння одного типу звукознімача із іншим завжди буде складним, але всі згодні з тим, що перетворювач із бриджевою пластиною може звучати природніше, ніж звукознімач під сідлом. Звичайно, нижня середина та бас набагато більш виражені. Тим не менш, вони все ще можуть звучати трохи стерильно, порівняно з мікрофоном.

Модель X2 DOUBLE U0 (uo) розроблена спеціально для укулеле за розміром, формою та звучанням. Ця система є шедевром інновацій та дизайну та змінить звучання укулеле без підключення до мережі. Вбудована технологія SFT - same Frequency Trans дозволяє використовувати ефекти через укулеле без необхідності зовнішнього посилення. Насолоджуйтесь ефектами: реверберація, хорус та затримка, щоб посилити звучання укулеле. Це досягається через підзаряджається підсилювач, встановлений у звуковому отворі укулеле. Цей пристрій також можна використовувати через підсилювач із повним використанням вбудованих ефектів та сумісного мікрофона для перкусійної техніки гри.

Склад:

Статті та новини

Звукознімач укулеле x2 double u0. Частина 2

Звукознімач укулеле x2 double u0. Частина 2

У цій серії відео розмірковуємо про звукознімач укулеле x2 double u0. Частина 2....
читати далі
Звукознімач укулеле x2 double u0

Звукознімач укулеле x2 double u0

У цій серії відео розмірковуємо про звукознімач укулеле x2 double u0....
читати далі
усі статті

Viber, Telegram, Whatsapp: показати

Україна, м. Вінниця

Форма замовлення

Разом:   4599 грн.